Institution name: | BHF - Nappali 03. hét |
---|
Comments: | ****** Általános megjegyzések ****** Az elméleti órák első órában 08:00-kor kezdődnek és 09:20-kor érnek véget. A jógagyakorlati órák első órában 7:30-kor kezdődnek és 9:20-kor érnek véget. Az elméleti órák negyedik órában 12:40-kor kezdődnek és 14:00-kor érnek véget. A jógagyakorlati órák negyedik órában 12:40-kor kezdődnek, de 14:40-kor érnek véget. A nappali munkarendben meghirdetett specializációs órák péntekenként lesznek megtartva. ***** A tavaszi szünet április 06-tól április 11-ig tart. Ezért április 06-án csütörtökön, április 07-én pénteken és április 11-én kedden nem lesz nappali tagozatos oktatás. ***** Május 12-én pénteken rendezi meg a Főiskola a Bhaktivedanta napot. Ezen a napon tanórák nem lesznek, a rendezvény kapcsán tájékoztató levelet fog kapni minden hallgató. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava jógamester szak - 1. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 1. évfolyam ****** Vaisnava teológia szakon bevezetésre került a Mentori óra, mely február 09-én az első órában lesz megtartva. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava jógamester szak - 2. évfolyam ****** Az órarendben szerepel a "SZA3 - Szanszkrit nyelv 3." vaisnava teológia BA szakon oktatott tantárgy is. Ez a tárgy nem kötelező vaisnava jógamester BA szakon, de opcionálisan felvehető. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az órák időpontjaiban. ***** Az órarendben szerepel a "VAD13 - Vaisnava szentek élete 1." vaisnava teológia BA szakon oktatott tantárgy is. Ez a tárgy nem kötelező vaisnava jógamester BA szakon, de opcionálisan felvehető. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az órák időpontjaiban. ***** Az órarendben szerepel az "OIE6 - A puránikus irodalom 1." vaisnava teológia BA szakon oktatott tantárgy is. Ez a tárgy nem kötelező vaisnava jógamester BA szakon, de opcionálisan felvehető. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az órák időpontjaiban. ***** Az órarendben szerepel a "VAF1 - A vaisnavizmus irányzatai" vaisnava teológia BA szakon oktatott tantárgy is. Ez a tárgy nem kötelező vaisnava jógamester BA szakon, de opcionálisan felvehető. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az órák időpontjaiban. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 2. évfolyam ****** Az órarendben szereplő „Mentori óra” február 09-én a negyedik órában lesz megtartva. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava jógamester szak - 3. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 3. évfolyam ****** Az órarendben szereplő „Mentori óra” február 21-én a negyedik órában lesz megtartva. ------------------------------------------------------------------------ |
---|
Table of contents
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Specializáció: 14:30-15:50 | |
02.21 - kedd | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam EIS2 - Általános anatómia és élettan 2. Dr. Halmai Zsuzsa Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Dr. Tasi István Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1 - Ászanák és pránájáma 1. Salamon Alex Főépület - Nagyterem |
--- |
02.22 - szerda | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BJSZ12 - Jógahagyományok és meditáció Képes Andrea Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BJGY2 - Relaxáció és csakrameditáció Képes Andrea Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1+ - Ászanák és pránájáma 1. - 80 perc Salamon Alex Főépület - Nagyterem |
--- |
02.23 - csütörtök | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1 - Ászanák és pránájáma 1. Salamon Alex Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Dr. Tasi István Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Dr. Tasi István Főépület - Emeleti terem |
--- |
02.24 - péntek | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam EIS2 - Általános anatómia és élettan 2. Dr. Halmai Zsuzsa Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZAK4 - TSZAK6 - Kutatásmódszertan Dr. Halmai Zsuzsa Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam EIS7 - VAD16 - Ájurvéda Károlyi Bánki Viktória Magdolna Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam EIS7 - VAD16 - Ájurvéda Károlyi Bánki Viktória Magdolna Főépület - Nagyterem |
--- |
Timetable generated with FET 6.8.3 on 2/11/23 4:46 PM |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - JSZAV23 Automatic Subgroup | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Specializáció: 14:30-15:50 | |
02.21 - kedd | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Kovács-Modla Angelika Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML18 - VTM20 - Hagyományos indiai művészet Dr. Jeney Rita Új épület - Jógaterem |
Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam VAF1 - A vaisnavizmus irányzatai Bakaja Zoltán Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam EIS18 - Jógaélettan 1. Nikodemus Katalin Új épület - Jógaterem |
--- |
02.22 - szerda | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3+ - Ászanák és pránájáma 3. - 80 perc Salamon Alex Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Dr. Jeney Rita Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BJSZ10 - VMA4 - Bhagavat-tattva - Filozófiai istentan Magyar Márta Zsófia Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. - JSZAV32 - Szanszkrit nyelv specializáció 1. Magyar Márta Zsófia Új épület - Szeminárium terem |
--- |
02.23 - csütörtök | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. - JSZAV32 - Szanszkrit nyelv specializáció 1. Magyar Márta Zsófia Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Kovács-Modla Angelika Új épület - Jógaterem |
--- |
02.24 - péntek | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JSZI9 - Jóga-szútra 2. Dr. Tóth-Soma László Új épület - Jógaterem |
--- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.8.3 on 2/11/23 4:46 PM |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - JSZAV39 Automatic Subgroup | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Specializáció: 14:30-15:50 | |
02.21 - kedd | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Kovács-Modla Angelika Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML18 - VTM20 - Hagyományos indiai művészet Dr. Jeney Rita Új épület - Jógaterem |
Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam VAF1 - A vaisnavizmus irányzatai Bakaja Zoltán Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam EIS18 - Jógaélettan 1. Nikodemus Katalin Új épület - Jógaterem |
--- |
02.22 - szerda | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3+ - Ászanák és pránájáma 3. - 80 perc Salamon Alex Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Dr. Jeney Rita Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BJSZ10 - VMA4 - Bhagavat-tattva - Filozófiai istentan Magyar Márta Zsófia Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. - JSZAV32 - Szanszkrit nyelv specializáció 1. Magyar Márta Zsófia Új épület - Szeminárium terem |
--- |
02.23 - csütörtök | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. - JSZAV32 - Szanszkrit nyelv specializáció 1. Magyar Márta Zsófia Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Kovács-Modla Angelika Új épület - Jógaterem |
--- |
02.24 - péntek | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JSZI9 - Jóga-szútra 2. Dr. Tóth-Soma László Új épület - Jógaterem |
--- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.8.3 on 2/11/23 4:46 PM |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam - JSZAV25 Automatic Subgroup | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Specializáció: 14:30-15:50 | |
02.21 - kedd | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam DJEML22 - KOM10 - A retorika elmélete és gyakorlata 2. Képes Andrea Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam EIS20 - Fejezetek a modern pszichológiatudományból Dr. Halmai Zsuzsa Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Főépület - Emeleti terem |
--- |
02.22 - szerda | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5 - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. Nikodemus Katalin Új épület - Jógaterem |
--- |
02.23 - csütörtök | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5+ - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. - 80 perc Salamon Alex Főépület - Nagyterem |
--- |
02.24 - péntek | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5 - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. Nikodemus Katalin Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VTM22 - Bevezetés a Csaitanja-csaritámritába Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Főépület - Emeleti terem |
--- |
Timetable generated with FET 6.8.3 on 2/11/23 4:46 PM |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam - JSZAV31 Automatic Subgroup | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Specializáció: 14:30-15:50 | |
02.21 - kedd | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam DJEML22 - KOM10 - A retorika elmélete és gyakorlata 2. Képes Andrea Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam EIS20 - Fejezetek a modern pszichológiatudományból Dr. Halmai Zsuzsa Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Főépület - Emeleti terem |
--- |
02.22 - szerda | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam - JSZAV31 JSZAV31 - Kismama- és gyermekjóga specializáció 3. Schantl Judit Főépület - Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5 - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. Nikodemus Katalin Új épület - Jógaterem |
--- |
02.23 - csütörtök | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5+ - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. - 80 perc Salamon Alex Főépület - Nagyterem |
--- |
02.24 - péntek | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5 - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. Nikodemus Katalin Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VTM22 - Bevezetés a Csaitanja-csaritámritába Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Főépület - Emeleti terem |
--- |
Timetable generated with FET 6.8.3 on 2/11/23 4:46 PM |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Specializáció: 14:30-15:50 | |
02.21 - kedd | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Dr. Tasi István Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Főépület - Nagyterem |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam VMA7 - A gaudíja vaisnavizmus újkori története Dr. Jeney Rita Főépület - Kisterem |
--- |
02.22 - szerda | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BJSZ10 - VMA4 - Bhagavat-tattva - Filozófiai istentan Magyar Márta Zsófia Új épület - Jógaterem |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam VAF6 - A védikus világkép Dr. Tasi István Főépület - Kisterem |
--- |
02.23 - csütörtök | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Dr. Tasi István Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Dr. Tasi István Főépület - Emeleti terem |
--- |
02.24 - péntek | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZAK4 - TSZAK6 - Kutatásmódszertan Dr. Halmai Zsuzsa Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam EIS7 - VAD16 - Ájurvéda Károlyi Bánki Viktória Magdolna Főépület - Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam EIS7 - VAD16 - Ájurvéda Károlyi Bánki Viktória Magdolna Főépület - Nagyterem |
--- |
Timetable generated with FET 6.8.3 on 2/11/23 4:46 PM |
Vaisnava teológia BA 2. évfolyam - TSZAV23 Automatic Subgroup | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Specializáció: 14:30-15:50 | |
02.21 - kedd | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML18 - VTM20 - Hagyományos indiai művészet Dr. Jeney Rita Új épület - Jógaterem |
Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam VAF1 - A vaisnavizmus irányzatai Bakaja Zoltán Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Főépület - Emeleti terem |
--- |
02.22 - szerda | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Dr. Jeney Rita Új épület - Jógaterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. - JSZAV32 - Szanszkrit nyelv specializáció 1. Magyar Márta Zsófia Új épület - Szeminárium terem |
--- |
02.23 - csütörtök | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. - JSZAV32 - Szanszkrit nyelv specializáció 1. Magyar Márta Zsófia Új épület - Jógaterem |
--- | --- |
02.24 - péntek | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Új épület - Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Főépület - Emeleti terem |
--- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.8.3 on 2/11/23 4:46 PM |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam - TSZAV25 Automatic Subgroup | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Specializáció: 14:30-15:50 | |
02.21 - kedd | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam DJEML22 - KOM10 - A retorika elmélete és gyakorlata 2. Képes Andrea Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VTM10 - Vaisnava szertartástan Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Főépület - Kisterem |
--- | --- |
02.22 - szerda | --- | --- | --- | --- | --- |
02.23 - csütörtök | --- | --- | --- | --- | --- |
02.24 - péntek | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VTM22 - Bevezetés a Csaitanja-csaritámritába Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Főépület - Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia Főépület - Emeleti terem |
--- |
Timetable generated with FET 6.8.3 on 2/11/23 4:46 PM |