Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 5 . 1 2 - K e d d |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | --- | --- | --- | |||
09:30-10:50 | --- | --- | JGY5-N+ - Ászanák és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | --- | ||||
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | JGY1 - Ászanák és pránájama 1. Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | VMA7 - A gaudíja vaisnavizmus újkori története Jeney Rita Emeleti terem |
--- | --- | ||||
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
0 5 . 1 3 - S z e r d a |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Kisterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Kisterem |
--- | |||
09:30-10:50 | --- | JSZI9 - Jóga-szútra 2. Tóth-Soma László Emeleti terem |
--- | --- | KOM1-A logikus érvelés elmélete és technikái - Njája Rátkai Gergő Szeminárium terem |
--- | ||||
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Tasi István Emeleti terem |
--- | JGY5 - Ászanák és pránájama 5. Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Tasi István Emeleti terem |
--- | --- | ||||
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
0 5 . 1 4 - C s ü t ö r t ö k |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
--- | |||
09:30-10:50 | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
||||
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | --- | --- | --- | ||||
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
0 5 . 1 5 - P é n t e k |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | EIS18 - Jógaélettan 1. Nikodemus Katalin Szeminárium terem |
JGY5 - Ászanák és pránájama 5. Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | --- | |||
09:30-10:50 | --- | JGY3-N+ - Ászanák és pránájáma 3. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Emeleti terem |
--- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Emeleti terem |
--- | ||||
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||||
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | ||||
14:30-16:00 | --- | --- | JSZAV31 - Kismama- és gyermekjóga specializáció 3. Vidák Vénusz Nagyterem |
--- | --- | --- | ||||
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |