Institution name: | BHF - Nappali 15. hét |
---|
Comments: | ****** Minden szakra és évfolyamra vonatkozó megjegyzések ****** Az órarendben az első órák 8:00-kor kezdődnek és 9:20-kor érnek véget. Ez alól kivételt jelentenek a gyakorlati jógaórák, amelyek 7:30-kor kezdődnek és 9:20-kor érnek véget. A negyedik órák 12:40-kor kezdődnek és 14:00-kor érnek véget. Ez alól is kivételt jelentenek a gyakorlati jógaórák, amelyek szintén 12:40-kor kezdődnek, de 14:40-kor érnek véget. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava jógamester szak - 1. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 1. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava jógamester szak - 2. évfolyam ****** Az órarendben szerepel a SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. vaisnava teológia szakon oktatott tantárgy, amely nem kötelező vaisnava jógamester szakon, de opcionálisan felvehető. A tantárgyat azoknak érdemes felvenniük, akik vaisnava teológia MA szakra szeretnének majd jelentkezni, mert ahhoz szükség lesz e tárgty elvégzésére is ebben a félévben. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az óra időpontjaiban. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 2. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. ------------------------------------------------------------------------ ***** Vaisnava jógamester szak - 3. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 3. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. |
---|
Table of contents
Bakaja Zoltán | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Emeleti terem |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Banyár Magdolna | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Fodor Katalin | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Molnár Éva | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Halmai Zsuzsa | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Holod Natália | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Jeney Rita | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Kisterem |
--- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam VMA7 - A gaudíja vaisnavizmus újkori története Emeleti terem |
--- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Károlyi Bánki Viktória | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Képes Andrea | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Nagyterem |
--- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Nagyterem |
--- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Magyar Márta | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
M.né Lengyel Piroska | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. Emeleti terem |
--- |
09:30-10:50 | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban Emeleti terem |
--- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Nikodemus Katalin | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam EIS18 - Jógaélettan 1. Szeminárium terem |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Rátkai Gergő | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam KOM1-A logikus érvelés elmélete és technikái - Njája Szeminárium terem |
--- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Salamon Alex | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5 - Ászanák és pránájama 5. Nagyterem |
09:30-10:50 | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5-N+ - Ászanák és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. - 90 perc Nagyterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3-N+ - Ászanák és pránájáma 3. - 90 perc Nagyterem |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1 - Ászanák és pránájama 1. Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5 - Ászanák és pránájama 5. Nagyterem |
--- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Schnitchen Csaba | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Tasi István | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Emeleti terem |
--- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Tóth-Soma László | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JSZI9 - Jóga-szútra 2. Emeleti terem |
--- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |
Vidák Vénusz | ||||
---|---|---|---|---|
05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Jóga.Spec. JSZAV29 - Kismama- és gyermekjóga specializáció 1. Nagyterem |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JSZAV31 - Kismama- és gyermekjóga specializáció 3. Nagyterem |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |