05.12 - Kedd | 05.13 - Szerda | 05.14 - Csütörtök | 05.15 - Péntek | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | 08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | 08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | 08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1 - Ászanák és pránájama 1. Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Tasi István Emeleti terem |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Asztro.Spec. Automatic Subgroup | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JSZI9 - Jóga-szútra 2. Tóth-Soma László Emeleti terem |
--- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam EIS18 - Jógaélettan 1. Nikodemus Katalin Szeminárium terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3-N+ - Ászanák és pránájáma 3. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | --- |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Jóga.Spec. Automatic Subgroup | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JSZI9 - Jóga-szútra 2. Tóth-Soma László Emeleti terem |
--- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam EIS18 - Jógaélettan 1. Nikodemus Katalin Szeminárium terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3-N+ - Ászanák és pránájáma 3. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Jóga.Spec. JSZAV29 - Kismama- és gyermekjóga specializáció 1. Vidák Vénusz Nagyterem |
--- |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5-N+ - Ászanák és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5 - Ászanák és pránájama 5. Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
--- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5 - Ászanák és pránájama 5. Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Emeleti terem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JSZAV31 - Kismama- és gyermekjóga specializáció 3. Vidák Vénusz Nagyterem |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | --- | --- | --- | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam VMA7 - A gaudíja vaisnavizmus újkori története Jeney Rita Emeleti terem |
--- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Tasi István Emeleti terem |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Vaisnava teológia BA 2. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | --- | --- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Kisterem |
Vaisnava teológia BA 2. évfolyam KOM1-A logikus érvelés elmélete és technikái - Njája Rátkai Gergő Szeminárium terem |
--- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
--- | --- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Emeleti terem |
--- | --- | --- |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 1/31/20 5:55 PM |