03.17 - Kedd | 03.18 - Szerda | 03.19 - Csütörtök | 03.20 - Péntek | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | 08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | 08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | 08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI17 - VTM23 - Bhakti-raszámrita-szindhu Banyár Magdolna Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam EIS2 - Általános anatómia és élettan 2. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1 - Ászanák és pránájama 1. Salamon Alex Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1-N+ - Ászanák és pránájáma 1. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Tasi István Emeleti terem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1 - Ászanák és pránájama 1. Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BJGY2 - Relaxáció és csakrameditáció Képes Andrea Nagyterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam EIS2 - Általános anatómia és élettan 2. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZAK4 - TSZAK6 - Kutatásmódszertan Bakaja Zoltán Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BJSZ12 - Jógahagyományok és meditáció Tóth-Soma László Kisterem |
--- |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Asztro.Spec. Automatic Subgroup | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JVAF10 - KOM5 - Manu-szamhitá Banyár Magdolna Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML18 - VTM20 - Hagyományos indiai művészetfelfogás Jeney Rita Kisterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam OIE6 - A puránikus irodalom 1. Schnitchen Csaba Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam EIS18 - Jógaélettan 1. Nikodemus Katalin Szeminárium terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3-N+ - Ászanák és pránájáma 3. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam EIS14 - Dzsapa, bhadzsana és kírtana meditáció - VAD12 - Náma-tattva 2. Tóth-Soma László Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Asztro.Spec., Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JSZAV23 - TSZAV23 - Védikus asztrológia specializáció 1. Fodor Katalin Emeleti terem |
--- |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Jóga.Spec. Automatic Subgroup | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JVAF10 - KOM5 - Manu-szamhitá Banyár Magdolna Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML18 - VTM20 - Hagyományos indiai művészetfelfogás Jeney Rita Kisterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam OIE6 - A puránikus irodalom 1. Schnitchen Csaba Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam EIS18 - Jógaélettan 1. Nikodemus Katalin Szeminárium terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3-N+ - Ászanák és pránájáma 3. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam EIS14 - Dzsapa, bhadzsana és kírtana meditáció - VAD12 - Náma-tattva 2. Tóth-Soma László Emeleti terem |
--- | --- |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam OIE13 - A puránikus irodalom 3. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam EIS16 - OIE14 - Brahma-szamhitá meditáció Tóth-Soma László Emeleti terem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam DJEML22 - KOM10 - A retorika elmélete és gyakorlata 2. Képes Andrea Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam JSZAV25 - TSZAV25 - Védikus asztrológia specializáció 3. Molnár Éva Szeminárium terem |
--- |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI17 - VTM23 - Bhakti-raszámrita-szindhu Banyár Magdolna Kisterem |
--- | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam VMA7 - A gaudíja vaisnavizmus újkori története Jeney Rita Emeleti terem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Nagyterem |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam VAF6 - A védikus világkép Schnitchen Csaba Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Tasi István Emeleti terem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Nagyterem |
--- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZAK4 - TSZAK6 - Kutatásmódszertan Bakaja Zoltán Kisterem |
--- | --- |
Vaisnava teológia BA 2. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JVAF10 - KOM5 - Manu-szamhitá Banyár Magdolna Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML18 - VTM20 - Hagyományos indiai művészetfelfogás Jeney Rita Kisterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam OIE6 - A puránikus irodalom 1. Schnitchen Csaba Kisterem |
--- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam EIS14 - Dzsapa, bhadzsana és kírtana meditáció - VAD12 - Náma-tattva 2. Tóth-Soma László Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Asztro.Spec., Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JSZAV23 - TSZAV23 - Védikus asztrológia specializáció 1. Fodor Katalin Emeleti terem |
--- |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam Automatic Group Automatic Subgroup | --- | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VTM10 - Vaisnava szertartástan M.né Lengyel Piroska Szeminárium terem |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VTM22 - A Csaitanja-csaritámrita filozófiája M.né Lengyel Piroska Szeminárium terem |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam OIE13 - A puránikus irodalom 3. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam EIS16 - OIE14 - Brahma-szamhitá meditáció Tóth-Soma László Emeleti terem |
--- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam DJEML22 - KOM10 - A retorika elmélete és gyakorlata 2. Képes Andrea Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam JSZAV25 - TSZAV25 - Védikus asztrológia specializáció 3. Molnár Éva Szeminárium terem |
--- |
Timetable generated with FET 5.42.3 on 2/21/20 9:33 AM |