Nagyterem | Kisterem | Emeleti terem | Jógaterem | Szeminárium terem | ||
---|---|---|---|---|---|---|
0 3 . 1 0 - K e d d |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam Képes Andrea JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Holod Natália JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. |
--- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Banyár Magdolna JSZI17 - VTM23 - Bhakti-raszámrita-szindhu |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam Magyar Márta SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. |
--- | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam M.né Lengyel Piroska VTM10 - Vaisnava szertartástan |
|
11:10-12:30 | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Magyar Márta BJSZ10 - VMA4 - Bhagavat-tattva-Filozófiai istentan |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Schnitchen Csaba EIS2 - Általános anatómia és élettan 2. |
--- | --- | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam M.né Lengyel Piroska VTM22 - A Csaitanja-csaritámrita filozófiája |
|
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Salamon Alex JGY1 - Ászanák és pránájama 1. |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam Banyár Magdolna JVAF10 - KOM5 - Manu-szamhitá |
--- | --- | --- | |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
0 3 . 1 1 - S z e r d a |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Schnitchen Csaba VAF6 - A védikus világkép |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam Tóth-Soma László JSZI9 - Jóga-szútra 2. |
--- | --- | |
11:10-12:30 | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Károlyi Bánki Viktória EIS7 - VAD16 - Ájurvéda |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam Tóth-Soma László JSZI11 - Jóga-szútra 4. |
--- | --- | |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam Salamon Alex JGY5 - Ászanák és pránájama 5. |
--- | --- | --- | ||
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
0 3 . 1 2 - C s ü t ö r t ö k |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Salamon Alex JGY1 - Ászanák és pránájama 1. |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam M.né Lengyel Piroska VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. |
--- | --- |
09:30-10:50 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Holod Natália JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam Schnitchen Csaba OIE6 - A puránikus irodalom 1. |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam M.né Lengyel Piroska VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban |
--- | --- | |
11:10-12:30 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Képes Andrea BJGY2 - Relaxáció és csakrameditáció |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam Schnitchen Csaba OIE13 - A puránikus irodalom 3. |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam Magyar Márta SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. |
--- | --- | |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam Képes Andrea JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Magyar Márta JSZI13 - VMA3-Rámájana |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam Tóth-Soma László EIS16 - OIE14 - Brahma-szamhitá meditáció |
--- | --- | |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
0 3 . 1 3 - P é n t e k |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam Salamon Alex JGY5 - Ászanák és pránájama 5. |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Schnitchen Csaba EIS2 - Általános anatómia és élettan 2. |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam Nikodemus Katalin EIS18 - Jógaélettan 1. |
09:30-10:50 | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam Bakaja Zoltán DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. |
--- | --- | |
11:10-12:30 | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam Képes Andrea DJEML22 - KOM10 - A retorika elmélete és gyakorlata 2. |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Bakaja Zoltán JSZAK4 - TSZAK6 - Kutatásmódszertan |
--- | --- | --- | |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Tóth-Soma László BJSZ12 - Jógahagyományok és meditáció |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Asztro.Spec., Vaisnava teológia BA 2. évfolyam Fodor Katalin JSZAV23 - TSZAV23 - Védikus asztrológia specializáció 1. |
--- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam Molnár Éva JSZAV25 - TSZAV25 - Védikus asztrológia specializáció 3. |
|
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | |
Timetable generated with FET 5.42.3 on 2/21/20 9:33 AM |