Institution name: | BHF - Nappali 5. hét |
---|
Comments: | ****** Minden szakra és évfolyamra vonatkozó megjegyzések ****** Az órarendben az első órák 8:00-kor kezdődnek és 9:20-kor érnek véget. Ez alól kivételt jelentenek a gyakorlati jógaórák, amelyek 7:30-kor kezdődnek és 9:20-kor érnek véget. A negyedik órák 12:40-kor kezdődnek és 14:00-kor érnek véget. Ez alól is kivételt jelentenek a gyakorlati jógaórák, amelyek szintén 12:40-kor kezdődnek, de 14:40-kor érnek véget. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava jógamester szak - 1. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 1. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava jógamester szak - 2. évfolyam ****** Az órarendben szerepel a SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. vaisnava teológia szakon oktatott tantárgy, amely nem kötelező vaisnava jógamester szakon, de opcionálisan felvehető. A tantárgyat azoknak érdemes felvenniük, akik vaisnava teológia MA szakra szeretnének majd jelentkezni, mert ahhoz szükség lesz e tárgty elvégzésére is ebben a félévben. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az óra időpontjaiban. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 2. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. ------------------------------------------------------------------------ ***** Vaisnava jógamester szak - 3. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 3. évfolyam ****** Nincs megjegyzés. |
---|
Table of contents
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | |
03.03 - Kedd | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI17 - VTM23 - Bhakti-raszámrita-szindhu Banyár Magdolna Kisterem |
EIS2 - Általános anatómia és élettan 2. Schnitchen Csaba Kisterem |
JGY1 - Ászanák és pránájama 1. Salamon Alex Nagyterem |
--- |
03.04 - Szerda | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Nagyterem |
JGY1-N+ - Ászanák és pránájáma 1. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Tasi István Emeleti terem |
--- |
03.05 - Csütörtök | JGY1 - Ászanák és pránájama 1. Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Nagyterem |
BJGY2 - Relaxáció és csakrameditáció Képes Andrea Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI13 - VMA3-Rámájana Magyar Márta Kisterem |
--- |
03.06 - Péntek | EIS2 - Általános anatómia és élettan 2. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZAK4 - TSZAK6 - Kutatásmódszertan Bakaja Zoltán Kisterem |
--- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.3 on 2/21/20 9:33 AM |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | |||||||||
03.03 - Kedd | JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. Magyar Márta Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BJSZ10 - VMA4 - Bhagavat-tattva-Filozófiai istentan Magyar Márta Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JVAF10 - KOM5 - Manu-szamhitá Banyár Magdolna Kisterem |
--- | ||||||||
03.04 - Szerda | --- | --- | --- | --- | --- | ||||||||
03.05 - Csütörtök | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam OIE6 - A puránikus irodalom 1. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. Magyar Márta Emeleti terem |
JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | ||||||||
03.06 - Péntek | EIS18 - Jógaélettan 1. Nikodemus Katalin Szeminárium terem |
JGY3-N+ - Ászanák és pránájáma 3. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam EIS14 - Dzsapa, bhadzsana és kírtana meditáció - VAD12 - Náma-tattva 2. Tóth-Soma László Emeleti terem |
|
--- | ||||||||
Timetable generated with FET 5.42.3 on 2/21/20 9:33 AM |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | |
03.03 - Kedd | --- | JGY5-N+ - Ászanák és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | --- |
03.04 - Szerda | --- | --- | --- | JGY5 - Ászanák és pránájama 5. Salamon Alex Nagyterem |
--- |
03.05 - Csütörtök | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam OIE13 - A puránikus irodalom 3. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam EIS16 - OIE14 - Brahma-szamhitá meditáció Tóth-Soma László Emeleti terem |
--- |
03.06 - Péntek | JGY5 - Ászanák és pránájama 5. Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Emeleti terem |
--- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam JSZAV25 - TSZAV25 - Védikus asztrológia specializáció 3. Molnár Éva Szeminárium terem |
JSZAV31 - Kismama- és gyermekjóga specializáció 3. Vidák Vénusz Nagyterem |
Timetable generated with FET 5.42.3 on 2/21/20 9:33 AM |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | |
03.03 - Kedd | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI17 - VTM23 - Bhakti-raszámrita-szindhu Banyár Magdolna Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BJSZ10 - VMA4 - Bhagavat-tattva-Filozófiai istentan Magyar Márta Nagyterem |
--- | --- |
03.04 - Szerda | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Nagyterem |
VAF6 - A védikus világkép Schnitchen Csaba Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Tasi István Emeleti terem |
--- |
03.05 - Csütörtök | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI13 - VMA3-Rámájana Magyar Márta Kisterem |
--- |
03.06 - Péntek | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZAK4 - TSZAK6 - Kutatásmódszertan Bakaja Zoltán Kisterem |
--- | --- |
Timetable generated with FET 5.42.3 on 2/21/20 9:33 AM |
Vaisnava teológia BA 2. évfolyam | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | |
03.03 - Kedd | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. Magyar Márta Emeleti terem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JVAF10 - KOM5 - Manu-szamhitá Banyár Magdolna Kisterem |
--- |
03.04 - Szerda | --- | --- | --- | --- | --- |
03.05 - Csütörtök | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam VAD13 - Vaisnava szentek élete 1. M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam OIE6 - A puránikus irodalom 1. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. Magyar Márta Emeleti terem |
--- | --- |
03.06 - Péntek | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML16 - VTM19 - A kírtana gyakorlati alapjai 2. Bakaja Zoltán Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam EIS14 - Dzsapa, bhadzsana és kírtana meditáció - VAD12 - Náma-tattva 2. Tóth-Soma László Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Asztro.Spec., Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JSZAV23 - TSZAV23 - Védikus asztrológia specializáció 1. Fodor Katalin Emeleti terem |
--- |
Timetable generated with FET 5.42.3 on 2/21/20 9:33 AM |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam | |||||
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | 09:30-10:50 | 11:10-12:30 | 12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | 14:30-16:00 | |
03.03 - Kedd | --- | VTM10 - Vaisnava szertartástan M.né Lengyel Piroska Szeminárium terem |
VTM22 - A Csaitanja-csaritámrita filozófiája M.né Lengyel Piroska Szeminárium terem |
--- | --- |
03.04 - Szerda | --- | --- | --- | --- | --- |
03.05 - Csütörtök | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam VAF7 - Deviáns kultuszok a gaudíja vaisnavizmusban M.né Lengyel Piroska Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam OIE13 - A puránikus irodalom 3. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam EIS16 - OIE14 - Brahma-szamhitá meditáció Tóth-Soma László Emeleti terem |
--- |
03.06 - Péntek | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam JSZAV25 - TSZAV25 - Védikus asztrológia specializáció 3. Molnár Éva Szeminárium terem |
--- |
Timetable generated with FET 5.42.3 on 2/21/20 9:33 AM |