Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Automatic Group | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Asztro.Spec. | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Jóga.Spec. | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam Automatic Group | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Automatic Group | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam Automatic Group | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam Automatic Group | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0 2 . 1 1 - K e d d |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Kisterem |
--- | --- |
09:30-10:50 | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. Magyar Márta Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. Magyar Márta Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5-N+ - Ászanák és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 2. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. Magyar Márta Emeleti terem |
--- | |
11:10-12:30 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam EIS2 - Általános anatómia és élettan 2. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BJSZ10 - VMA4 - Bhagavat-tattva-Filozófiai istentan Magyar Márta Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BJSZ10 - VMA4 - Bhagavat-tattva-Filozófiai istentan Magyar Márta Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BJSZ10 - VMA4 - Bhagavat-tattva-Filozófiai istentan Magyar Márta Nagyterem |
--- | --- | |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1 - Ászanák és pránájama 1. Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | --- | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam VMA7 - A gaudíja vaisnavizmus újkori története Jeney Rita Emeleti terem |
--- | --- | |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
0 2 . 1 2 - S z e r d a |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam EIS20 - Fejezetek a modern pszichológiatudományból Halmai Zsuzsa Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML14 - VAD10 - Szent helyek Indiában Jeney Rita Emeleti terem |
--- |
09:30-10:50 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1-N+ - Ászanák és pránájáma 1. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JSZI9 - Jóga-szútra 2. Tóth-Soma László Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JSZI9 - Jóga-szútra 2. Tóth-Soma László Emeleti terem |
--- | --- | --- | ||
11:10-12:30 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam EIS7 - VAD16 - Ájurvéda Károlyi Bánki Viktória Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML18 - VTM20 - Hagyományos indiai művészetfelfogás Jeney Rita Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML18 - VTM20 - Hagyományos indiai művészetfelfogás Jeney Rita Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam DJEML22 - KOM10 - A retorika elmélete és gyakorlata 2. Képes Andrea Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam EIS7 - VAD16 - Ájurvéda Károlyi Bánki Viktória Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML18 - VTM20 - Hagyományos indiai művészetfelfogás Jeney Rita Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam DJEML22 - KOM10 - A retorika elmélete és gyakorlata 2. Képes Andrea Emeleti terem |
|
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Tasi István Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam OIE6 - A puránikus irodalom 1. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam OIE6 - A puránikus irodalom 1. Schnitchen Csaba Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5 - Ászanák és pránájama 5. Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF9 - VAF4 - Világvallások 2. Tasi István Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam OIE6 - A puránikus irodalom 1. Schnitchen Csaba Kisterem |
--- | |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
0 2 . 1 3 - C s ü t ö r t ö k |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam JGY1 - Ászanák és pránájama 1. Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Nagyterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam EIS20 - Fejezetek a modern pszichológiatudományból Halmai Zsuzsa Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZA1 - SZA1 - Szanszkrit nyelv 1. Holod Natália Nagyterem |
--- | --- | |
11:10-12:30 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BJGY2 - Relaxáció és csakrameditáció Képes Andrea Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. Magyar Márta Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. Magyar Márta Emeleti terem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA3 - Szanszkrit nyelv 3. Magyar Márta Emeleti terem |
--- | ||
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI13 - VMA3-Rámájana Magyar Márta Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3 - Ászanák és pránájáma 3. Képes Andrea Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam EIS16 - OIE14 - Brahma-szamhitá meditáció Tóth-Soma László Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI13 - VMA3-Rámájana Magyar Márta Kisterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam EIS16 - OIE14 - Brahma-szamhitá meditáció Tóth-Soma László Emeleti terem |
|
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |
0 2 . 1 4 - P é n t e k |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam EIS2 - Általános anatómia és élettan 2. Schnitchen Csaba Kisterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY5 - Ászanák és pránájama 5. Salamon Alex Nagyterem |
--- | --- | --- |
09:30-10:50 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3-N+ - Ászanák és pránájáma 3. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY3-N+ - Ászanák és pránájáma 3. - 90 perc Salamon Alex Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam EIS20 - Fejezetek a modern pszichológiatudományból Halmai Zsuzsa Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI15 - OIE2 - Bhagavad-gítá 2. Tasi István Emeleti terem |
--- | --- | |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ||
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BJSZ12 - Jógahagyományok és meditáció Tóth-Soma László Kisterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Asztro.Spec., Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JSZAV23 - TSZAV23 - Védikus asztrológia specializáció 1. Fodor Katalin Emeleti terem |
JSZAV29 - Kismama- és gyermekjóga specializáció 1. Vidák Vénusz Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam JSZAV25 - TSZAV25 - Védikus asztrológia specializáció 3. Molnár Éva Szeminárium terem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam - Asztro.Spec., Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JSZAV23 - TSZAV23 - Védikus asztrológia specializáció 1. Fodor Katalin Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam JSZAV25 - TSZAV25 - Védikus asztrológia specializáció 3. Molnár Éva Szeminárium terem |
|
14:30-16:00 | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JSZAV31 - Kismama- és gyermekjóga specializáció 3. Vidák Vénusz Nagyterem |
--- | --- | --- | |
Timetable generated with FET 5.42.2 on 2/13/20 9:48 AM |