Nagyterem | Kisterem | Emeleti terem | Prasadam szoba | ||
---|---|---|---|---|---|
1 0 . 2 3 . - K e d d |
07:30/08:00-09:20/09:30 | --- | --- | --- | -x- |
09:35-11:05 | --- | --- | --- | -x- | |
11:10-12:40 | --- | --- | --- | -x- | |
12:45-14:45/14:15 | --- | --- | --- | -x- | |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:05-17:35 | --- | --- | --- | --- | |
1 0 . 2 4 . - S z e r d a |
07:30/08:00-09:20/09:30 | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Rátkai Gergő JSZI12 VMA9 - Könyvtár- és internethasználati ismeretek (Elmélet) |
--- | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam Dr Tasi István JSZI16 OIE3 - Bhagavad-gítá 3. (Elmélet) |
-x- |
09:35-11:05 | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Dr Tasi István JSZI14 OIE1 - Bhagavad-gítá 1. (Szeminárium) |
Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam Jeney Rita SZA2E-N - Szanszkrit nyelv 2. - elmélet SZA2GY-N - Szanszkrit nyelv 2. - gyakorlat |
Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Rátkai Gergő JVAF2 - Filozófiai logika és érveléstan (Szeminárium) |
-x- | |
11:10-12:40 | --- | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Magyar Márta DJEML8 - A lelki tanítómester szerepe a jógahagyományokban VAD1 - A lelki tanítómester - Guru-tattva (Elmélet) |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam Jeney Rita BJSZ11 VMA11 - India története (Elmélet) |
-x- | |
12:45-14:45/14:15 | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam Képes Andrea JGY2-N - Ászanák és pránájáma 2. (Gyakorlat) |
--- | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Magyar Márta BSZ1E - Bevezetés a szanszkrit nyelvbe (Elmélet) BSZ1GY -Bevezetés a szanszkrit nyelvbe (Gyakorlat) |
-x- | |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Markwarthné Lengyel Piroska EIS6 - Ájurvédikus dietetika VTM7 - Dietetika (Gyakorlat) |
|
16:05-17:35 | --- | --- | --- | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Markwarthné Lengyel Piroska EIS6 - Ájurvédikus dietetika VTM7 - Dietetika (Gyakorlat) |
|
1 0 . 2 5 . - C s ü t ö r t ö k |
07:30/08:00-09:20/09:30 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Salamon Alex BJGY1 -N - Bevezető jógagyakorlatok (Gyakorlat) |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Magyar Márta SZA4 -N - Szanszkrit nyelv 4. (Gyakorlat) |
--- | -x- |
09:35-11:05 | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Magyar Márta BJSZ8 VMA1 - Bevezetés a védikus szentírásokba (Elmélet) |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Dr Tasi István JSZAV6 - Beszéd- és előadástechnika 1. KOM2 - A retorika elmélete és gyakorlata 1. (Elmélet) |
--- | -x- | |
11:10-12:40 | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Dr Tasi István JSZI14 OIE1 - Bhagavad-gítá 1. (Szeminárium) |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Markwarthné Lengyel Piroska VAD8 - Vaisnava szentek élete és tanítása (Elmélet) |
--- | -x- | |
12:45-14:45/14:15 | Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Kapisinszky Judit JGY4 -N - Relaxáció és csakrameditáció 2. JGY9-N - Relaxáció és csakrameditáció 4.(Gyakorlat) |
--- | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Magyar Márta BSZ1E - Bevezetés a szanszkrit nyelvbe (Elmélet) BSZ1GY -Bevezetés a szanszkrit nyelvbe (Gyakorlat) |
-x- | |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:05-17:35 | --- | --- | --- | --- | |
1 0 . 2 6 . - P é n t e k |
07:30/08:00-09:20/09:30 | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Dr Halmai Zsuzsa EIS 4 - Jógapszichológia VTM16 - Védikus pszichológia (Elmélet) |
Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Képes Andrea JGY11 - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan elmélete (Elmélet) |
--- | -x- |
09:35-11:05 | Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Markwarthné Lengyel Piroska JVAF8 VAF3 - Világvallások 1. JVAF3 - A világvallások filozófiai rendszerei 1. (Elmélet) |
--- | --- | -x- | |
11:10-12:40 | --- | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam Kovárik Lajos BJSZ5 OIE10 - A védikus filozófia iskolái (Elmélet) |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam Dr Halmai Zsuzsa BEI2 - Általános anatómia és élettan 1. (Elmélet) |
-x- | |
12:45-14:45/14:15 | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam Képes Andrea JGY2-N - Ászanák és pránájáma 2. (Gyakorlat) |
--- | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam Bakaja Zoltán VTM17 -Tanítások nektárja - Upadésámrita JSZI3 - A tanítások nektárja (Szeminárium) |
-x- | |
14:30-16:00 | --- | --- | --- | --- | |
16:05-17:35 | --- | --- | --- | --- | |
Timetable generated with FET 5.37.1 on 9/6/18 2:24 PM |