1 0 . 2 3 . - K e d d
|
07:30/08:00-09:20/09:30 |
--- |
09:35-11:05 |
--- |
11:10-12:40 |
--- |
12:45-14:45/14:15 |
--- |
14:30-16:00 |
--- |
16:05-17:35 |
--- |
1 0 . 2 4 . - S z e r d a
|
07:30/08:00-09:20/09:30 |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam | JSZI12 VMA9 - Könyvtár- és internethasználati ismeretek (Elmélet) | JSZI16 OIE3 - Bhagavad-gítá 3. (Elmélet) | Rátkai Gergő | Dr Tasi István | Nagyterem | Emeleti terem |
|
09:35-11:05 |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam | Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | JSZI14 OIE1 - Bhagavad-gítá 1. (Szeminárium) | SZA2E-N - Szanszkrit nyelv 2. - elmélet SZA2GY-N - Szanszkrit nyelv 2. - gyakorlat | JVAF2 - Filozófiai logika és érveléstan (Szeminárium) | Dr Tasi István | Jeney Rita | Rátkai Gergő | Nagyterem | Kisterem | Emeleti terem |
|
11:10-12:40 |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam | DJEML8 - A lelki tanítómester szerepe a jógahagyományokban VAD1 - A lelki tanítómester - Guru-tattva (Elmélet) | BJSZ11 VMA11 - India története (Elmélet) | Magyar Márta | Jeney Rita | Kisterem | Emeleti terem |
|
12:45-14:45/14:15 |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam | BSZ1E - Bevezetés a szanszkrit nyelvbe (Elmélet) BSZ1GY -Bevezetés a szanszkrit nyelvbe (Gyakorlat) | JGY2-N - Ászanák és pránájáma 2. (Gyakorlat) | Magyar Márta | Képes Andrea | Emeleti terem | Nagyterem |
|
14:30-16:00 |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | EIS6 - Ájurvédikus dietetika VTM7 - Dietetika (Gyakorlat) | Markwarthné Lengyel Piroska | Prasadam szoba |
|
16:05-17:35 |
Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | EIS6 - Ájurvédikus dietetika VTM7 - Dietetika (Gyakorlat) | Markwarthné Lengyel Piroska | Prasadam szoba |
|
1 0 . 2 5 . - C s ü t ö r t ö k
|
07:30/08:00-09:20/09:30 |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | BJGY1 -N - Bevezető jógagyakorlatok (Gyakorlat) | SZA4 -N - Szanszkrit nyelv 4. (Gyakorlat) | Salamon Alex | Magyar Márta | Nagyterem | Kisterem |
|
09:35-11:05 |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | BJSZ8 VMA1 - Bevezetés a védikus szentírásokba (Elmélet) | JSZAV6 - Beszéd- és előadástechnika 1. KOM2 - A retorika elmélete és gyakorlata 1. (Elmélet) | Magyar Márta | Dr Tasi István | Nagyterem | Kisterem |
|
11:10-12:40 |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | Vaisnava teológia BA 3. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | JSZI14 OIE1 - Bhagavad-gítá 1. (Szeminárium) | VAD8 - Vaisnava szentek élete és tanítása (Elmélet) | Dr Tasi István | Markwarthné Lengyel Piroska | Nagyterem | Kisterem |
|
12:45-14:45/14:15 |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | BSZ1E - Bevezetés a szanszkrit nyelvbe (Elmélet) BSZ1GY -Bevezetés a szanszkrit nyelvbe (Gyakorlat) | JGY4 -N - Relaxáció és csakrameditáció 2. JGY9-N - Relaxáció és csakrameditáció 4.(Gyakorlat) | Magyar Márta | Kapisinszky Judit | Emeleti terem | Nagyterem |
|
14:30-16:00 |
--- |
16:05-17:35 |
--- |
1 0 . 2 6 . - P é n t e k
|
07:30/08:00-09:20/09:30 |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | EIS 4 - Jógapszichológia VTM16 - Védikus pszichológia (Elmélet) | JGY11 - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan elmélete (Elmélet) | Dr Halmai Zsuzsa | Képes Andrea | Nagyterem | Kisterem |
|
09:35-11:05 |
Vaisnava teológia BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | JVAF8 VAF3 - Világvallások 1. JVAF3 - A világvallások filozófiai rendszerei 1. (Elmélet) | Markwarthné Lengyel Piroska | Nagyterem |
|
11:10-12:40 |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam | BEI2 - Általános anatómia és élettan 1. (Elmélet) | BJSZ5 OIE10 - A védikus filozófia iskolái (Elmélet) | Dr Halmai Zsuzsa | Kovárik Lajos | Emeleti terem | Kisterem |
|
12:45-14:45/14:15 |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam, Vaisnava jógamester BA 3.évfolyam | JGY2-N - Ászanák és pránájáma 2. (Gyakorlat) | VTM17 -Tanítások nektárja - Upadésámrita JSZI3 - A tanítások nektárja (Szeminárium) | Képes Andrea | Bakaja Zoltán | Nagyterem | Emeleti terem |
|
14:30-16:00 |
--- |
16:05-17:35 |
--- |