Institution name: | BHF - Nappali 05. hét |
---|
Comments: | ------------------------------------------------------------------------ ****** Általános megjegyzések ****** Az órarendben az első órák 8:00-kor kezdődnek és 9:20-kor érnek véget. Ez alól kivételt jelentenek a gyakorlati jógaórák, amelyek 7:30-kor kezdődnek és 9:20-kor érnek véget. A negyedik órák 12:40-kor kezdődnek és 14:00-kor érnek véget. Ez alól is kivételt jelentenek a gyakorlati jógaórák, amelyek szintén 12:40-kor kezdődnek, de 14:40-kor érnek véget. ***** November 18-án csütörtökön rendezi meg Főiskolánk a Létkérdés konferenciát. Ezen a napon tanórák nem lesznek, azonban a konferencián való részvétel minden nappali tagozatos hallgató számára kötelező! ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava jógamester szak - 1. évfolyam ****** ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 1. évfolyam ****** ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava jógamester szak - 2. évfolyam ****** Az órarendben szerepel a "SZA2 - Szanszkrit nyelv 2." vaisnava teológia BA szakon oktatott tantárgy is. Ez a tárgy nem kötelező vaisnava jógamester BA szakon, de opcionálisan felvehető. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az órák időpontjaiban. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 2. évfolyam ****** Vaisnava teológia szakon bevezetésre kerül a mentori óra, mely szeptember 07-én az első órában lesz megtartva. ------------------------------------------------------------------------ ***** Vaisnava jógamester szak - 3. évfolyam ****** Az órarendben szerepel a "SZA4 - Szanszkrit nyelv 4." vaisnava teológia BA szakon oktatott tantárgy is. Ez a tárgy nem kötelező vaisnava jógamester BA szakon, de opcionálisan felvehető. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az órák időpontjaiban. ***** Az órarendben szerepel a "VAD14 - Vaisnava szentek élete 2." vaisnava teológia BA szakon oktatott tantárgy is. Ez a tárgy nem kötelező vaisnava jógamester BA szakon, de opcionálisan felvehető. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az órák időpontjaiban. ***** Az órarendben szerepel a "VAD15 - Mádhurja-kádambiní" vaisnava teológia BA szakon oktatott tantárgy is. Ez a tárgy nem kötelező vaisnava jógamester BA szakon, de opcionálisan felvehető. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az órák időpontjaiban. ***** Az órarendben szerepel az "OIE7 - A puránikus irodalom 2." vaisnava teológia BA szakon oktatott tantárgy is. Ez a tárgy nem kötelező vaisnava jógamester BA szakon, de opcionálisan felvehető. Azoknak, akik nem veszik fel ezt a tárgyat, lyukasóráik lesznek az órák időpontjaiban. ------------------------------------------------------------------------ ****** Vaisnava teológia szak - 3. évfolyam ****** Vaisnava teológia szakon bevezetésre kerül a mentori óra, mely szeptember 17-én a második órában lesz megtartva. ------------------------------------------------------------------------ |
---|
Table of contents
Bakaja Zoltán | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML15-N - VTM18-N - A kírtana gyakorlati alapjai 1. Emeleti terem |
--- | --- | --- |
09:30-10:50 | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam BJSZ2-N - OIE5-N - Upanisadok Jógaterem |
--- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML20-N - A gaudíja vaisnava meditáció elmélete - VAD11-N - Náma-tattva 1. Jógaterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam DJEML15-N - VTM18-N - A kírtana gyakorlati alapjai 1. Emeleti terem |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Dr. Banyár Magdolna | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Fodor Katalin | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam DJEML17-N - VTM15-N - Bevezetés a védikus asztrológiába Jógaterem |
--- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam - JSZAV24, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam - TSZAV24 JSZAV24 - TSZAV24 - Védikus asztrológia specializáció 2. Emeleti terem |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Dr. Halmai Zsuzsa | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam EIS17-N - Egészségtani ismeretek Jógaterem |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam EIS4-N - Jógapszichológia - VTM16-N - Védikus pszichológia Nagyterem |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Holod Natália | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA2-N - Szanszkrit nyelv 2. Jógaterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BSZ1-N - Bevezetés a szanszkrit nyelvbe Nagyterem |
11:10-12:30 | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BSZ1-N - Bevezetés a szanszkrit nyelvbe Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam SZA2-N - Szanszkrit nyelv 2. Jógaterem |
--- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BSZ1-N - Bevezetés a szanszkrit nyelvbe Nagyterem |
--- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Dr. Jeney Rita | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam KOM8-N - Az irodalom szerepe a vaisnava vallásgyakorlatban Szeminárium terem |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam BJSZ11-N - VMA11-N - India története Jógaterem |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Képes Andrea | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Kókai Krisztina Katalin (Képes Andrea) | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam - JSZAV30 JSZAV30 - Kismama- és gyermekjóga specializáció 2. Nagyterem |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Kovács-Modla Angelika | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY2-N - Ászanák és pránájáma 2. Jógaterem |
--- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY4-N - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 1. Emeleti terem |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY4-N - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 1. Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY2-N - Ászanák és pránájáma 2. Jógaterem |
--- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Kovárik Lajos (Szabó Csilla Krisztina) | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam BJSZ5-N - OIE10-N - A védikus filozófia iskolái Jógaterem |
--- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Dr. Lovas Ágnes | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BEI2-N - Általános anatómia és élettan 1. Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BEI2-N - Általános anatómia és élettan 1. Nagyterem |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Magyar Márta Zsófia | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Markwarthné Lengyel Piroska Szilvia | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JVAF8-N - VAF3-N - Világvallások 1. Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JSZI4-N - VMA5-N - A vaisnava etikett elmélete és gyakorlata Jógaterem |
--- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Nikodemus Katalin | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam EIS19-N - Jógaélettan 2. Emeleti terem |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Rátkai Gergő Péter | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI12-N - VMA9-N - Könyvtár- és internethasználati ismeretek Nagyterem |
--- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Salamon Alex | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BJGY1-N - Bevezető jógagyakorlatok Nagyterem |
--- |
09:30-10:50 | --- | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BJGY1-N+ - Bevezető jógagyakorlatok (80 perc) Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam JGY2-N+ - Ászanák és pránájáma 2. (80 perc) Jógaterem |
11:10-12:30 | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JGY4-N+ - Ászana és pránájáma oktatásmódszertan gyakorlat 1. (80 perc) Emeleti terem |
--- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BJGY1-N - Bevezető jógagyakorlatok Nagyterem |
--- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Schantl Judit (Képes Andrea) | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Szávai Gábor (Danka Krisztina) | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | --- | --- | --- | --- |
11:10-12:30 | --- | --- | --- | --- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Dr. Tasi István | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI14-N - OIE1-N - Bhagavad-gítá 1. Nagyterem |
--- | --- | --- |
11:10-12:30 | Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JSZI16-N - OIE3-N - Bhagavad-gítá 3. Jógaterem |
Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam DJEML21-N - KOM9-N - A retorika elmélete és gyakorlata 1. Emeleti terem |
Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam, Vaisnava teológia BA 1. évfolyam JSZI14-N - OIE1-N - Bhagavad-gítá 1. Nagyterem |
Vaisnava jógamester BA 2. évfolyam, Vaisnava teológia BA 2. évfolyam JSZI16-N - OIE3-N - Bhagavad-gítá 3. Jógaterem |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | Vaisnava teológia BA 2. évfolyam OIE11-N - A védikus és modern tudományelmélet Szeminárium terem |
--- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |
Dr. Tóth-Soma László | ||||
---|---|---|---|---|
10.05 - kedd | 10.06 - szerda | 10.07 - csütörtök | 10.08 - péntek | |
08:00-09:20 / Jóga: 07:30-09:20 | --- | --- | --- | --- |
09:30-10:50 | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam JSZI10-N - Jóga-szútra 3. Emeleti terem |
--- | --- | --- |
11:10-12:30 | Vaisnava jógamester BA 1. évfolyam BJSZ7-N - Bevezetés a jógahagyományokba Nagyterem |
--- | Vaisnava jógamester BA 3. évfolyam, Vaisnava teológia BA 3. évfolyam EIS15-N - OIE12-N - Visnu-szahaszra-náma meditáció Emeleti terem |
--- |
12:40-14:00 / Jóga: 12:40-14:40 | --- | --- | --- | --- |
14:30-16:00 (specializáció) | --- | --- | --- | --- |
Timetable generated with FET 6.1.5 on 10/13/21 3:30 PM |